دوشنبه, 10 آذر 1399
 
 • ساعت : ۸:۳۳:۱۳
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ 
 • تعداد بازدید : 253
 • کد خبر : ۱۳۱۹۳۲
حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان از فعالیت های مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان كرمان بازدید كرد

بازدید حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی ، از فعالیت های مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان كرمان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان ، سه شنبه 29 مهرماه سال جاری حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، به همراه حجت الاسلام سنجری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز، دکتر آئین رئیس مرکز و معاونان و مدیران بخش های تحقیقاتی و تعدادی از کارشناسان و محققین از بخش های مختلف تحقیقاتی، مزارع و باغات مرکز بازدید کردند.

حجت الاسلام سنجری در  جلسه ای که در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان ، حلول  ماه مبارک  ربیع الاول را به حضار تبرک گفت . در ادامه دکتر آئین در سخنانی ضمن شاد باش  فرا رسیدن ماه ربیع الاول و عرض خیر مقدم به حضار ، از حضور  حجت الاسلام سعیدیان  تشکر و قدردانی کرد و ضمن  معرفی اجمالی مرکز ، پیرامون ترکیب نیروی انسانی، دستاوردهای علمی - تحقیقاتی  ، عملکرد و افق آینده مرکز  مطالب مبسوطی را بیان نمود. وی با ذکر  نمونه هایی از برنامه های فرهنگی انجام شده در مرکز ، در خصوص نحوه اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی توضیحاتی را به استحضار میهمانان رساند. 

در بخش دیگر ی از این مراسم ، حجت الاسلام  سعیدیان طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش های عموم همکاران مرکز و  ابراز خوشحالی از حضور در جمع اهالی این مرکز ، برای همگی آرزوی توفیق نمود. مشارالیه  ضمن اشاره به سال جهش تولید و تلاش برای تحقق این هدف اظهار داشت که  جهش تولید با جهش علمی و جهش در تحقیق و پژوهش مقدور خواهد بود، لذا  از همکاران  مرکز  و تلاشگران عرصه آموزش و تحقیقات درخواست میشود که  برای تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش مضاعف در عرصه تحقیق و آموزش را در دستور کار خود قرار دهند.

 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بیان نمود که  عبادت فقط نماز و روزه نیست، بلکه انجام کار مخلصانه و جهادی و کاری که  گره از مشکلات  مردم بگشاید،  عبادت است و در دین مبین  اسلام  بسیار بر این نکته  تاکید شده است.

 در انتهای این آئین  با اهدای لوح تقدیر از تعدادی از همکارانی که در نیمه اول سال جاری به درجه بازنشستگی نائل شده بودند تجلیل و قدردانی بعمل آمد و در  ادامه برنامه ، از واحد آموزش کشاورزی پردیس شهرستان کهنوج بازدید بعمل آمد.  

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.7.4.0
  V5.7.4.0