سه‌شنبه, 21 مرداد 1399
 
 • ساعت : ۱۱:۱۵:۲۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 
 • تعداد بازدید : 543
 • کد خبر : ۱۲۷۶۳۲
انتصابات جدید در وزارت جهاد کشاورزی
شاهرخ شجری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع و محمدعلی طهماسبی به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی منصوب شدند
انتصابات جدید در وزارت جهاد کشاورزی
در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، شاهرخ شجری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی  منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از این حکم آمده است: انتظار است با رعایت کامل منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و بهره گیری از توان نیروی انسانی متخصص و متعهد که سرمایه های اصلی وزارت جهاد کشاورزی محسوب می شوند و با همکاری و تعامل با معاونین، مدیران، روسای سازمان ها، موسسات و شرکت ها، گام های موثری در جهت اعتلا و تحول و پویایی بخش بردارید.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین در حکمی جداگانه، محمدعلی طهماسبی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه مورخ ۹۹/۴/۳۱ مجمع عمومی عادی - که به طور فوق العاده در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تشکیل شد -  و در اجرای ماده ۲۹ اساسنامه ،  به موجب این حکم به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منصوب می شوید.
امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.7.4.0
  V5.7.4.0