جمعه, 1 آذر 1398
 • ساعت : ۱۵:۲۷:۵۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ 
 • تعداد بازدید : 530
 • کد خبر : ۱۱۶۴۱۷
با حضور دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی:
راهبردهای "توسعه نظام نوین ترویج در نظام شالیزاری كشور" در مركزترویج و توسعه تكنولوژی هراز بررسی شد

با حضور دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی: 

راهبردهای "توسعه نظام نوین ترویج در نظام شالیزاری کشور" در مرکزترویج و توسعه تکنولوژی هراز بررسی شد 


 
جلسه بررسی"راهبردهای توسعه نظام نوین ترویج در نظام شالیزاری کشور" با حضور  دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، دکترامیری لاریجانی رئیس مرکزترویج و توسعه تکنولوژی هراز، مدیران کل ستادی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز سه شنبه 30 مهرماه جاری برگزار شد.  
به گزارش روابط عمومی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در ابتدای این نشست دکتر بهمن امیری لاریجانی رئیس این مرکز ضمن خوشامدگویی ، به ارائه خلاصه ای از تاریخچه، دستاوردها، اهداف و برنامه های مرکز پرداخت. وی با تاکید بر نقش کلیدی مرکز هراز در تحول نظام شالیزاری ایران از ابتدای تاسیس در دهه 60 تا کنون، بر توانمندی انسانی و فیزیکی مرکز و ضرورت گسترش همکاری با سایر زیر مجموعه های سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج و بویژه موسسه آموزش و ترویج کشاورزی تاکید کرد. وی با اشاره به اثرگذاری فعالیت های محققان معین مرکز هراز در سایت های الگویی منطقه، الگوبرداری از ساختار مرکز هراز در سایر بخش های سازمان تحقیقات و موسسه آموزش و ترویج را ضروری دانست.

در ادامه دکتر مویدی رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی ضمن تقدیر از میزبانی مرکز هراز، این مرکز را نمودی از سیر تحول نظام کشاورزی ایران از سنتی به مدرن توصیف کرد. وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند این مرکز و نقش آن در تحول کشاورزی کشور، مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را دایره المعارف تحولات کشاورزی شمال کشور نام برد.
 رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی اظهار داشت که تمامی ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای توسعه نظام شالیزاری کشور در مرکز هراز موجود است و از این لحاظ الگویی ارزشمند برای کل نظام کشاورزی کشور محسوب می شود. در ادامه میهمانان حاضر به منظور آشنایی بیشتر با توانمندی های مرکز هراز از بخش های مختلف فنی و آزمایشگاهی بازدید کردند.

 

امتیاز :  ۴/۰۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0